Hakkımızda

Güzel Yazılım ?

E-Ticaret sektörüne 2016 yılında başlayıp çeşitli firmalar kurup bu yolda ilerledik.E-Ticarete başlama hikayemiz tamamen bir fps oyununa dayanıyor.Büyüklerimiz sayesin de eğitimlerimizi alıp merak ve azimle bu yola doğru koştuk ve çok şükür başarıyoruz her geçen gün bir adım daha ilerliyoruz, müşterilerimize dostça yaklaşıyoruz ve elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.E-Ticarete atılıp sitesine bize yaptırıp bize güvendiler herşey için teşekkürler.

 

Güvenilmek sevilmekten daha büyük bir iltifattır.

George MacDonald

Hosting sunucuları , Web site yazılım ve daha bir çok saglam bir sekilde ekibe sahiplerdir. Benim Güzel Yazılım değerlendirmem %100 Her açıda güvenli ve güler yüzlü bir markadır.
Gökhan Öztürk
Web sitemi Güzel Yazılıme yaptırdım. Hem destek hemde ürün konusunda kaliteli bir hizmet alıyorum. Hiç düşünmeden sizlerde Hostizyo ile çalışabilirsiniz.
Ercan Küçük
Sitemi Güzel Yazılıma yaptırdım, gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım.Çok iyi hizmet ve kaliteli bir platform.
Yusuf Can Turanlı
Kaliteli ekip ile sorunsuz destek ve çözüm sunan,en iyi hizmeti gerek teknik desteki olsun her konuda bana yardımcı oldukları için güzel yazılıma teşekkür ederim.
Burak Ümükoğlu